Nebeský kalendář
Něco ke čtení
Můj další web
Drobnosti
Najdete nás i na Facebooku
Mějte se krásně
Astrologický program NEBESKÝ KALENDÁŘ, registrace a cena


POZOR!!! Právě probíhá jarní cenový experiment,
aneb "Zaplaťte kolik sami uznáte za vhodné".


U příležitosti začátku jara jsem se rozhodl, že na několik dní nechám na vás, kolik budete chtít za program Nebeský kalendář zaplatit. Stanovil jsem pouze dolní hranici jeho ceny, kterou je částka 200 Kč (pro zákazníky ze Slovenska se jedná přibližně o 8 €). Záleží tedy jen na vás, zda zvolíte cenu 200 Kč, a nebo se třeba rozhodnete zaplatit i něco víc. Při stanovení ceny, pro kterou se rozhodnete, zvažte vaší finanční situaci a také to, jak si myslíte, že pro vás bude program užitečný. Akce potrvá do konce března 2019.

Proč jsem se pro tuto akci rozhodl?
  • Předně je tato akce určena všem těm, jejichž momentální finanční situace není zrovna nejrůžovější.
  • Využít jí ale také mohou ti, kteří třeba chtějí použít Nebeský kalendář jen k některým jednorázovým výpočtům (např. k výpočtů dní vhodných k početí dítěte apod.)
  • Budu nesmírně rád, když této akce využijí i ti, kteří mají Nebeský kalendář nelegálně, kteří ho zkrátka ukradli. Ujisťuji všechny takové, že pokud program nezlegalizují (tedy nezakoupí), tak skončí v pekle. A teď máte jedinečnou a levnou příležitost se peklu vyhnout :).
  • A také je tato akce určena všem ostatním, kteří do žádné ze tří výše uvedených kategorií nepatří.
Co získáte registrací?
  • Možnost pracovat s jakýmkoliv datem v rozmezí let 1 až 3000 (v neregistrovaném programu jen léta 2000 až 2030).
  • Po dobu minimálně jednoho roku získáte nárok na budoucí verze Nebeského kalendáře zcela zadarmo, přičemž poslední zdarma získanou verzi můžete samozřejmě používat neomezeně dlouho. Další verze (po uplynutí jednoho roku) možno objednat za cenu nižší oproti ceně běžné.
Jak objednat?
Registrační poplatek je možné uhradit bankovním převodem nebo je možné jej zaslat poštou na dobírku. Při zaslání na dobírku bude k ceně připočteno poštovné ve výši 85 Kč (na Slovensko 120 Kč).

K registračnímu údajům je možno si rovněž objednat za příplatek 100 Kč instalační CD. Pokud však máte program stažený, CD nepotřebujete.

Při platbě ze zahraničí (SR) bankovním převodem bude částka přepočtena na € (přepočet neprobíhá automaticky, proto po odeslání objednávky vyčkejte, až vám pošlu e-mail s přepočtenou částkou a bankovním spojením ve formátu IBAN).

Ve všech případech obdržíte samozřejmě doklad o zaplacení, který pro vás bude zároveň potvrzením, že používáte program legálně.

Objednat Nebeský kalendář